Blog

11 Nisan 2022

Aksigorta ve Kidolog’dan ebeveyn ve çocuk gelişimi için işbirliği

Aksigorta, ebeveyn ve çocuk gelişimi platformu olan Kidolog ile yaptığı iş birliği sonucunda Aksigorta Mobil üzerinden alınacak kod sayesinde tek ve paket seanslarda yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

AksigortaAksigorta Mobil uygulaması üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağını genişletiyor. Bu kapsamda Aksigorta, geçtiğimiz aylarda yatırım desteği sunduğu start up girişim olan Ebeveyn ve Çocuk Gelişim Online Danışmanlık Platformu Kidolog ile bir iş birliği hayata geçirdi. Yapılan iş birliği sonucunda, Aksigorta Mobil üzerinden alınacak kod ile tek ve paket seanslarda yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen Aksigorta müşterileriAksigorta Mobil uygulama Pazaryerinden temin edecekleri kod ile Kidolog’da seans alımlarını indirimle gerçekleştirebilirler.

Ebeveyn ve Çocuk Gelişim Online Danışmanlık Platformu olan Kidolog, 212 uzmanıyla anne – babaların gebelik öncesi ve sonrası ile çocukların zihinsel ve fiziksel gelişiminde ihtiyaç duyabilecekleri konularda anında, online olarak Kidolog ile uzman desteği sağlıyor. Anne ve babaların bebek doğumundan 18 yaşına kadar uzanan bakım dönemindeki ebeveynlik yolculuğunda ihtiyaç duyabilecekleri her alanda; ebeveynlerin yaşadığı kaygı ve problemleri gidermek, sorunlara kalıcı, sağlıklı çözümler sunmak, bilinçli, mutlu ailelerin oluşmasında topluma fayda sağlamak amacıyla yola çıkan Kidolog, hizmet ve kapsamıyla dünyada bir ilke de imzasını atıyor.

Birçok konuda danışmanlık hizmeti almak mümkün

Online danışmanlık platformu Kidolog üzerinden; Diyetisyen, Çocuk Gelişimi/ Çocuk Gelişimi Uzmanı, Doula, Emzirme Danışmanı, Özel Eğitim Uzmanı, Fizyoterapist, Çocuk Psikoloğu/ Psikolojik Danışman, Ergoterapist, Dil ve Konuşma Terapisti, Yetişkin Psikoloğu danışmanlıkları almak mümkün.

Aksigorta’nın mobil uygulaması, müşteriler için diğer tüm kanallarla entegre olacak dijital bir hizmet noktası sunması, bu sayede müşterilere çoklu kanal özgürlüğü sağlaması ve Aksigorta’nın farklı sektörlerdeki iş birlikleriyle müşterilerine daha fazla değer yaratabilmesinin yanı sıra acente ve müşteri arasında yeni bir ilişki kurma biçimi sağlayacak dijital bir platform olmasıyla öne çıkıyor.

Haberler
nursigorta Hakkında
1991 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da faaliyetine başlamıştır. Kurumsal yüzünü ve işleyişini kaybetmeden, bireysel sigortalı portföyündeki sigortalı segmenti ile bire bir teması ilke edinmiştir. Dinamik yapısıyla inovasyona ve hıza önem vermiştir. Yenilikçi ürünleri ve müşteri odaklı hizmet ilkesi ile büyüme ivmesi yakalamıştır. Türk sigorta sektöründe ticari yaşamına başlayan şirketimiz, bugün itibari ile sektörün yapı taşlarından biri olmuştur. Sektörün sürekli değişen ve gelişen yüzüne dönük, aynı hızla tepki verebilen Nur Sigorta, kurumsal ve bireysel portföy yönetiminin 30 yılı aşkın tecrübesi ile ticari yaşamını sürdürmeye devam etmektedir.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir