Motosiklet Kasko

Özgürlüğü Sür, Güvenle.

Motosiklet kimine göre bir hayat biçimi, kimilerine göre ise özgürlük ve bitmek bilmeyen bir keyif senfonisi… Motosiklet sürücüleri herkesten farklı olan kuvvetli algıları ve refleksleri ile bilhassa ülkemiz şartlarında son derece tehlikeli bir sürüşü sevk etmenin getirdiği hassasiyetin sembolü durumundalar.

İşte bizler de tam bu noktada bu hassasiyetleri motosiklete binen ve motosikleti bilen sigortacılar olarak her an yaşıyor ve motosiklet sürücüsünün motosiklet sigortacılığından ne isteyebileceğini ezbere biliyoruz.

Bizler sadece motosiklet değil, diğer yandan Türk sigorta sektöründe 30 seneye yakın süredir tüm branşlarda hizmet vermenin getirdiği tecrübeyi, motosiklet sigortalarına da aktarmanın keyfini sürüyoruz.

Nitekim sektörün seçkin 10 şirketinin tam yetkili acenteliğini yürütüyor ve motosiklet kaskosu tanzim eden prestij sahibi tüm şirketlerinde imtiyazlı ve proje acentesi olarak görev alıyoruz. Moto Kask’O ürününü siz değerli motosiklet sevdalıları için kurgulayan kurucu acente olduk.

Siz değerli dostlarımızın sayesinde büyüyerek, motosiklet sigortaları havuzunu büyütüp primlerin daha ödenebilir seviyelere gelmesini sağlamaya ve bu gayretimizde istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Bizler motosiklet sigortaları tanzim etmeye başlamadan önce moto kasko primlerinin hangi seviyelerde olduğu aşikardır. Söz konusu alanda tekelleşen bazı unsurların primleri nasıl yüksek seviyelerde tuttuklarını hatta bazı sigortacılık uygulamalarını da nasıl suistimal ettiklerini bilmenizi sağlamaya çalıştık ve bu suistimallerin önüne geçtik.

Bu vesile ile bizler rehavete kapılmadan, bundan sonraki süreçte de sizler için en iyi ürünü en doğru primlerle verebilmenin mücadelesini sigortacılığa yakışır etik değerler çerçevesinde vermeye devam edeceğiz.

TEKLİF FORMU