Blog

12 Nisan 2022

SEGEM’den yanlış sigorta uygulamaları eğitimi

SEGEM “Yanlış Sigorta Uygulamalarının Tespiti, Bildirimi, Kaydı ve Bu Uygulamalarla Mücadele Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında Yanlış Sigorta Uygulamaları Eğitimi düzenliyor.

Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin (SEGEM) “Yanlış Sigorta Uygulamalarının Tespiti, Bildirimi, Kaydı ve Bu Uygulamalarla Mücadele Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında gerçekleştireceği Yanlış Sigorta Uygulamaları Eğitimi’ne sigorta, emeklilik, reasürans, katılım şirketlerinin idari personeli (bilgi işlem, mali birimler, yardımcı hizmetlerde çalışan personel vb.) haricinde birim bazında bir ayrım olmaksızın Yönetim Kurulu dahil tüm çalışanlar zorunlu olarak katılacak.

E-öğrenme yöntemiyle hazırlanan ve başvuru tarihleri 6 Nisan – 11 Kasım olan Yanlış Sigorta Uygulamaları Eğitimi’nin izleme süresi ise 7 Nisan – 9 Aralık.

Eğitimle ilgili detaylı bilgiye  https://www.segem.org.tr/2022/ysu/2022_ysu_kilavuz.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

Haberler
nursigorta Hakkında
1991 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da faaliyetine başlamıştır. Kurumsal yüzünü ve işleyişini kaybetmeden, bireysel sigortalı portföyündeki sigortalı segmenti ile bire bir teması ilke edinmiştir. Dinamik yapısıyla inovasyona ve hıza önem vermiştir. Yenilikçi ürünleri ve müşteri odaklı hizmet ilkesi ile büyüme ivmesi yakalamıştır. Türk sigorta sektöründe ticari yaşamına başlayan şirketimiz, bugün itibari ile sektörün yapı taşlarından biri olmuştur. Sektörün sürekli değişen ve gelişen yüzüne dönük, aynı hızla tepki verebilen Nur Sigorta, kurumsal ve bireysel portföy yönetiminin 30 yılı aşkın tecrübesi ile ticari yaşamını sürdürmeye devam etmektedir.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir